Miesięczne archiwum: Październik 2016

2016-10-25-wsolpraca-z-osrodkiem-3

Jesteśmy Razem

25 października 2016 roku po raz piąty grupa z Internatu  wyruszyła nieść radość i zabawę  mieszkańcom Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płońsku. Tym razem był to skład dyskotekowo/taneczny. Wymyśliliśmy różne gry i zabawy, które odbywały się przy akompaniamencie muzyki włączanej przez DJ, również mieszkańca internatu na ulicy Płockiej. Czytaj dalej Jesteśmy Razem

2016-10-11-szola-specjalna-2

Czym byłby świat bez współpracy?

Czym byłby świat bez współpracy? Można pomagać oczekując zapłaty, ale też bezinteresownie. Kierując się  drugą zasadą  w naszym  internacie utworzyliśmy zespoły,  które w każdy wtorek odwiedzają młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Płońsku. Czego oczekujemy za  trud wychodzenia z ciepłego budynku na Płockiej  mimo jesiennej słoty i przygotowywania  się do zajęć? Czytaj dalej Czym byłby świat bez współpracy?

2016-10-05-idol-7

Idol!

Wszyscy starsi mieszkańcy Internatu  czekają z niecierpliwością na występy nowicjuszy. W tym roku  debiutanci życia wśród nas  zaskoczyli wszystkich zabawnymi pomysłami, strojami, choreografią, a co najważniejsze, wyjątkowym  poczuciem humoru. Młodziaki odśpiewali nam piosenki na ludowo, niektóre marzą o mężu ze wsi Czytaj dalej Idol!