Jesteśmy Razem

25 października 2016 roku po raz piąty grupa z Internatu  wyruszyła nieść radość i zabawę  mieszkańcom Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Płońsku. Tym razem był to skład dyskotekowo/taneczny. Wymyśliliśmy różne gry i zabawy, które odbywały się przy akompaniamencie muzyki włączanej przez DJ, również mieszkańca internatu na ulicy Płockiej. Czytaj dalej Jesteśmy Razem

Czym byłby świat bez współpracy?

Czym byłby świat bez współpracy? Można pomagać oczekując zapłaty, ale też bezinteresownie. Kierując się  drugą zasadą  w naszym  internacie utworzyliśmy zespoły,  które w każdy wtorek odwiedzają młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Płońsku. Czego oczekujemy za  trud wychodzenia z ciepłego budynku na Płockiej  mimo jesiennej słoty i przygotowywania  się do zajęć? Czytaj dalej Czym byłby świat bez współpracy?

Idol!

Wszyscy starsi mieszkańcy Internatu  czekają z niecierpliwością na występy nowicjuszy. W tym roku  debiutanci życia wśród nas  zaskoczyli wszystkich zabawnymi pomysłami, strojami, choreografią, a co najważniejsze, wyjątkowym  poczuciem humoru. Młodziaki odśpiewali nam piosenki na ludowo, niektóre marzą o mężu ze wsi Czytaj dalej Idol!