Wszystkie wpisy, których autorem jest Internat

SZÓSTY ROK WSPÓŁPRACY Z SOSW W PŁOŃSKU TRWA

27 lutego 2024 licealiści z Internatu I LO w ramach wieloletniej współpracy z SOSW w Płońsku zorganizowali kulinarne spotkanie z wychowankami Ośrodka. Młodsi goście pod opieką starszych kolegów przygotowali pyszne mufinki, które stanowiły główną atrakcję spotkania. Oczekiwanie na wypieki młodzież licealna umilała zaproszonym wychowankom zabawą w gry planszowe. Kulinarne spotkanie przygotowały panie: Marzena Rutkowska i Aneta Włoczkowska.
Finał popołudnia był serdeczny i słodki.

SZÓSTY ROK WSPÓŁPRACY Z SOSW W PŁOŃSKU TRWA OSTATKI

13.02.2024 młodzież z Internatu I LO w Płońsku pod opieką pań: Marzeny Rutkowskiej i Anety Włoczkowskiej zorganizowała młodszym kolegom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego bal karnawałowy. Taneczny wieczór poprzedzony został wykonaniem uczestnikom spotkania makijaży. Wspólna zabawa i wesołe tańce wprawiły wszystkich w radosne nastroje.
Karnawał zakończony.

ŚWIĄTECZNY CZAS – WIGILIA W INTERNACIE

Tradycją Internatu jest coroczne spotkanie wychowawców, pracowników i wychowanków na uroczystej kolacji wigilijnej.
20 grudnia 2023 w wyjątkowym spotkaniu brali udział: Dyrektor I LO w Płońsku, pan Krzysztof Grzymała i Naczelnik Wydziału Oświaty, pan Paweł Dychto oraz emerytowani pracownicy.
„Cicha noc, Święta noc” – pełna życzeń i podziękowań skierowanych wzajemnie wszyscy do wszystkich wprowadziła obecnych w świąteczny klimat.
Magia świąt działa.